Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Lisan oksjoni

Kinnistu
(metsa- või põllumaa)
Põllumaa rent
Kasvava metsa raie

Iseseisvalt OTSE OMANIKULT oksjoni lisamine sobib eelkõige neile, kes soovivad enampakkumise korras müüa kinnistut, kasvava metsa raieõigust või anda rendile põllumaad, kuid ei vaja selleks professionaalset müügikorralduslikku abi.

Müüjal on võimalik korraldada nii alg- kui piirhinnaga enampakkumisi. Piirhinnaga oksjoni korral tekib Müüjal müügikohustus alates piirhinna saavutamisest.

Lisaks on võimalus Müüjal soovi korral lisada ka „Osta kohe“ funktsionaalsus. „Osa kohe“ hinda kasutades on Ostjal võimalik pakkuda Müüja soovitud hinda ning sellisel juhul lõppeb oksjon edukalt koheselt peale „Osta kohe“ hinna pakkumist.

Piirhinnaga oksjoni korraldamine on tasuline teenus, täpsemad hinnad on näidatud hinnakirjas. "Osta kohe" hinna kasutamine on tasuta. Piirhind ja „Osta kohe“ hind on kõigile avalikud.

Kõik OTSE OMANIKULT oksjonid on tähistatud eraldi tähisega. Maaportaalis kuvatakse OTSE OMANIKULT oksjonid eraldi kaardikihil.

Oksjoni teade avaldatakse kaardirakenduse HÕBE ja KULD paketi kasutajatele koheselt, teistele kasutajatele maksimaalselt 72 tunni möödudes.

Alghinnaga oksjoni lisamine 
(füüsiline isik)
TASUTA
Alghinnaga oksjoni lisamine 
(juriidiline isik)
50,00 EUR
Alghinnaga oksjoni lisamine 
(Maaportaali tasulise paketi kasutaja)
TASUTA
Oksjonil osalemise tasu
(füüsilised ja juriidilised isikud)
50,00 EUR
Oksjonil osalemise tasu
(HÕBE JA KULD paketi kasutajad)
TASUTA

Lisateenus "Piirhinnaga oksjon" lisatasu:

 
0-1000 EUR 10,00 EUR
1001-10 000 EUR 20,00 EUR
10 001 - 100 000 EUR 35,00 EUR
100 001 - .... EUR 50,00 EUR
Kõigile hindadele lisandub käibemaks 20%